Každý den 1600 - 2300

O nás

Dave's Club Caffé je friendly bar v centru Brna, na ulici Hybešova 8, který funguje již devátým rokem. Nabízíme vám možnost příjemného posezení a zábavy v pohodlném a pěkném prostředí s přátelskou a vždy dobře naladěnou obsluhou.

Dave's Club Caffé je totiž místo se skvělou přátelskou atmostférou, kam se každý vrací jako domů. Nezáleží na tom, jestli si k nám přijdete odpočinout po práci, vychutnat si dobré pivko s přáteli, navázat nové známosti, nebo jenom máte chuť na kávu nebo čaj, stejně tak nezáleží na tom, jestli přijdete s přáteli nebo sami, u nás se budete vždy cítit skvěle a věřte nám, že pro to uděláme maximum. Vítáni jsou u nás všichni bez rozdílu věku, pohlaví, barvy pleti, politických názorů, orientace, barvy vlasů nebo značky bot :)

A co dobrého si u nás můžete dát? Vynikající kafe, boží zákusky, čerstvé Panini nebo toasty, domácí limonády, čerstvé nebo kvetoucí čaje a samozřejmostí je široká nabídka dalších nealkoholických i alkoholických nápojů. Večer se můžete těšit na vychlazené pivo Černá Hora, která kromě klasické jedenáctky a dvanáctky nabízí také cider a pivní speciály pod názvem Cesta pivních znalců. Široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů doplňují domácí limonády, míchané drinky a pro hladové klidně připravíme toasty nebo boží pizzu.

Dave's Club Caffé pro vás pravidelně připravuje zajímavé akce, kterých určitě stojí za to se zúčastnit. Aby vám žádná akce nikdy neutekla, budeme vás včas informovat na našem Facebooku.

Samozřejmostí je u nás možnost rezervace stolu jak přes den, tak v noci, stačí nás kontaktovat na tel. čísle 601 362 440. Vzhledem ke kapacitě baru se u nás staly oblíbené i soukromé nebo firemní akce, pro které se dá vyhradit buďto zadní část baru nebo klidně celý bar a které vám ochotně pomůžeme připravit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Těšíme se na vaši návštěvu. Jsme s vámi již devátým rokem a zůstáváme i nadále! Váš Dave's