Dnes otevřeno od 18:00 do 03:00

O nás

Dave’s club je zavedený gay & straight bar v centru Brna, který nabízí skvělou relaxaci po práci i zábavu o večerech a víkendech, v pohodlném, pěkném prostředí, s přátelskou a vždy dobře naladěnou obsluhou.

Dave’s club je místo se skvělou přátelskou atmosférou, kam se každý vrací jako domů. Nezáleží na tom, jestli přijdete s přáteli nebo sami, u nás se sám nikdo necítí. V příjemném prostředí se můžete seznámit, popovídat si, pobavit se a zůstat až do rána nebo vyrazit do nočního Brna. Vítáni jsou všichni bez rozdílu věku, pohlaví či sexuální orientace.

Dave’s club pro vás pravidelně připravuje zajímavé akce, kterých určitě stojí za to se zúčastnit. Aby vám žádná akce nikdy neutekla, budeme vás včas informovat e-mailem a na našem Facebooku. Za zmínku stojí i široký sortiment kvalitních drinků a skvělého piva Cesty pivních znalců.

V létě jsme váš oblíbený Dave's club zrekonstruovali a zvětšili, tím jsme dosáhli zvýšení kapacity až na dvojnásobný počet míst. Díky tomu se u nás budete cítit pohodlněji i ve "špičkách". Zároveň jsme nyní schopni vyhovět žádostem o pořádání soukromých akcí, pro které se dá vyhradit nová část baru.

Jsme s vámi již šestým rokem a zůstáváme i nadále!