Každý den 1600 - 2200

Máš žízeň? Stav se u nás.

Široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, drinků, piva a pivných speciálů.

Nuda v Brně? U nás rozhodně ne.

Pravidelné víkendové akce, teambuildingy, narozeninové oslavy nebo večírky s přáteli? Nic není problém.

Bejby nebude sedět v koutě.

Klidně si u nás můžeš rezervovat místo na sezení.
Nebo taky všech 50.

Dave's Club Caffé - friendly kavárna a bar v centru Brna

Vítejte na stránkách Dave's Club Caffé - oblíbený friendly bar a kavárna na Hybešové ulici 8 v Brně.
Přijďte se k nám napít, popovídat si s přáteli, odpočinout si a hlavně se dobře pobavit. Uvítá vás příjemný, vstřícný a vždy perfektně naladěný personál, díky kterému se u nás budete cítit příjemně a budete se k nám rádi vracet.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Připojení k wi-fi zdarma

I když si myslíme, že venku by si lidi měli povídat mezi sebou, tak u nás můžete využít připojení k wi-fi zdarma. Každý občas potřebuje zkontrolovat zprávy na seznamce, nebo napsat přátelům, ať dorazí do Dave's.

Šipky

Automat na šipky a šipky k půjčení jsou u nás samozřejmostí, ale je o něj takový zájem, že si na tu svojí hru musíte někdy chvilku počkat. Ale věděli ste, že u baru nečekáte skoro nikdy? Tak se mezitím stavte na drink.

Fotbálek

Pivo a fotbal nemusí být aktivita pouze na doma, u nás to lze zkombinovat taky. Tak vemte kámoše a dejte si turnaj!

Člověče, nezlob se.

No fakt, nezlobte se, ale máme taky společenské hry, protože co je lepší, než si dát dobré pití a k tomu vyhodit všechny soupeře? Nejenom člověče, ale spousta jiných her na vás čeká, tak se stačí zeptat u obsluhy.

Let's dance!

Sice nemáme taneční parket, ale zatančit si u nás můžete kdykoliv, protože bez hudby to u nás nefunguje. A když budete hodní, tak vám pustíme i písničku na přání.

Kouřová!

I když platí nekuřácký zákon a u nás v baru jej poctivě dodržujeme, tolerujeme elektronické cigarety nebo zařízení iQOS a GLO (nahřívaný tabák). Pro kuřáky-klasiky je k dispozici automat na cigarety.

Můžete přiložit...

Hotově, kartou, na splátky. Ne, s těma splátkami kecáme, ale platit kartou u nás můžete bez problémů. Nemusíte si vybírat hotovost, nebo hledat nejbližší bankomat.

100% animal frienldy.

Pokud jste vlastníkem party pejska, žádný problém. Pivo mu sice nedáme, ale miska s vodou není problém. Ovšem za pejska plně odpovídáte a nesmí obtěžovat ostatní hosty.